wtorek, 22 marca 2011

kolejne twarze

Pozwoliłam sobie na odrobinę oderwania od obowiązków. W ramach odpoczynku od monitora i tabletu kolejne portrety z wyobraźni. Technik ta sama co w poprzedniej pracy czyli ecolina i akwarela na papierze do technik wodnych.

Ta technika sprawia mnóstwo radości i pozwala na ogromne pole do eksperymentów. Na razie zaczynam jak widać dość tradycyjnie mokre na mokrym lub technika suchego pędzla. Myślę, ze w następnych spróbuję czegoś nowego.

niedziela, 20 marca 2011

:)

Pomimo, że uczelnia ostatnio daje mi w kość a może właśnie dlatego rzuciłam tabletem i wzięłam się za akwarele i ecolinę. Oto efekt upustu emocjonalnego.

Milo było wrócić do tradycyjnych technik Portret z wyobraźni, poprawił mi humor:)

piątek, 11 marca 2011

kadry

Jak obiecałam poniżej wrzucam kilka kadrów z obecnie tworzonej animacji. Na dzień dzisiejszy mam "aż" 8 sek. filmu gdzie powinnam mieć 3 min. co najmniej. Termin oddania pracy 11 czerwiec. Czas tyka tyka tyka a praca wlecze się niemiłosiernie. Stanęłam w szranki z trudnym przeciwnikiem, który nigdy się nie męczy i zazwyczaj wygrywa. Mój przeciwnik to CZAS. Jednak nie dam się tak łatwo pokonać. Poniżej kilka kadrów krwawica moja, niejedna kropla krwi zostanie jeszcze przelana.
Trzymajcie za mnie kciuki bym dotrwała do końca.

kolejny z cyklu/ autoportret

Pochłonięta całkowicie pracą magisterską pomiędzy jednym kadrem animacji, a drugim czasem uda się stworzyć coś jeszcze. Ciężko z czasem animacja pochłania mnóstwo energii i czasu wrzucę później parę kadrów. Tymczasem coś z innej beczki pachnące jeszcze mokrą farbą swoją drogą uwielbiam ten zapach:)

i poniżej mały detal.

 Coś z technicznej strony, obraz malowany ze zdjęcia mojego autorstwa, akrylami na blejtramie o formacie 40x50.
Na razie to tyle.